Gang migrantů znásilnil dívku: překvapivě nízké tresty!!!

Německo – země, kde diktatura politické korektnosti, spolu se Švédskem a Francií, dosáhla svého vrcholu. O šária no-go zónách jsme psali před krátkou dobou zde. Stejně tak o žárlivé brutální vraždě v autobuse (článek zde). V Německu už klid nikdy nebude….

Ve Freiburgu, malebném městečku na jihu Německa, znásilnilo 11 sviní ( z toho 10 ŽADATELŮ plus 1, KTERÝ JIŽ OBČANSTVÍ DOSTAL, ALE JINÝCH MÉDIÍCH JE OZNAČOVÁN JAKO NĚMEC, MY VŠAK LHÁT NEMUSÍME!) bezbrannou 18letou dívku. Stalo se tak po cestě z klubu domů, dívka byla o to víc bezbranná, jelikož si v baru dala drink s rozpuštěnou extází. Jednalo se o osm Syřanů, Alžířan, Iráčan a DOMNĚLÝ Němec – původ však také Syřan. Pachatelé byli usvědčeni díky testům DNA, ale tresty, které dostaly byli směšně nízké. Považte sami – deset z obžalovaných dostalo tresty do 5,5 let.

Nový fenomén

Násilnosti páchané na ulici, znásilnění, přepadení apod. byli dříve okrajovou záležitostí, nyní se stávají smutným novým fenoménem. Problémy hlásí i okrajová města Stuttgart, Frankfurt nad Mohanem, Kolín nad Rýnem, kde dříve k takovým událostem běžně nedocházelo.

IMIGRANT ZNÁSILNIL 15LETOU A OKRDADL, DO VĚZENÍ NEPŮJDE MÁ SCHIZOFRENII!!!VÝSMĚCH ČESKÉ JUSTICE – ČTĚTE!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *