Islamisté zbili ve Štrasburku ženu! Důvod vás rozpálí do běla!

Štrasburk, město o kterém již každý slyšel, metropole Alsaska. Jedná se o město vysoce multikulturní, je zde velké množství přistěhovalců a černochů. Také se zde nachází jedno z největších islámských centre ve Francii.

Grande Mosquee de Strasbourg - 2020 All You Need to Know Before You Go  (with Photos) - Strasbourg, France | Tripadvisor
Velká mešita ve Štarsburku

Útok se udál před 3 dny a za bílého dne. Na mladou ženu, kterou média titulují jménem Elizabeth, zaútočili 3 muži, původem přistěhovalci. Důvodem byla její minisukně. Nejdříve na ni začali pořvávat děvko v sukni a poté ji dva z trojce chytili zezadu, aby se nemohla bránit, zatímco třetí ji mlátil do obličeje.

a woman says she was attacked by 3 men accusing her of wearing a skirt |  En24 News
Elizabeth

Foto: https://www.theguardian.com/

Útok rozhněval veřejnost a následovaly demonstrace krajní pravice. mluvčí města Štrasburk, Garbiel Attal, se vyjádřil takto:
„Ve Francii si může vzít na sebe každý, co chce. Ženy se nesmějí stát terčem útoku jen kvůli svému oblečení,“

Nutno dodat, že takové útoky se v Evropských metropolích stávají denní rutinou. Nesmíme opomenout připomenout též teroristický útok, který se odehrál právě v tomto městě a díky němu nás, nejspíš i tento rok, budou na vánočních trzích hlídat ozbrojenci. 11.prosince 2018 zaútočil islamský extremista právě na vánoční trh ve Štrasburku. Zabil tehdy 5 lidí a 11 težce zranil. Útočil střelnou zbraní. Pojďme se na závěr na vyjádření Čecha, který ve Štrasburku střídavě žije přes 10 let.

„Do Štrasburku jsem se podíval poprvé na zájezdu vzorných žáků (tuším 2002?) na základní škole v 9. třídě. Byl to pro mě krásný a šílený zážitek zároveň. První co jsem viděl bylo, jak nějaký černoch doslova vyšplhal po balkonech do 3 patra a ukradl tam kolo BMX a sešplhal zase dolů Já jsem byl tehdy hodně naivní, takže jsem samozřejmě říkal paní učitelce ať voláme policii, ale ona jen mávla rukou. Výlet se jinak vydařil. Nejsem rasista, ani xenofob, ale už tehdy jsem si všiml spousty černochů, mající na hlavě plastový klobouček s vrtulkou a znakem EU. To a další blbůstky, které prodávali. Později nám bylo řečeno, že tito lidé jsou migranti aby nebyli bezdomovci, tak jim EU dala zdarma toto upomínkové zboží, které prodávají turistům, neodvádějí za ně zpět nic a za prodané kusy, ještě dostávají peníze navíc od úřadu pro imigraci. Poté jsem ve Štrasburku nebyl asi 2 roky, ale to místo mi učarovalo a chtěl jsem se tam vrátit. A sen se splnil, pracoval jsem a bydlel zde. A bohužel také mohl sledovat, jak se toto město rozpadá a stává se baštou extremistmu. Problém s lidmi, o kterých jsem psal. že byli na úrovni bezdomovců a prodávali cetky EU, narostl do neúnostných mezí. Dnes už ani tyto prodavače nepotkáte. EU už nemá samozřejmě peníze, takže všichni migranti co přijdou se zde stávají bezdomovci, kterých se ujme buď narkomfie, nebo jedna z mnoha zdejších salafistických skupin. Taková je nyní situace ve Štraburku“

Tahle dívka si od muslimů nenechala nic líbit, zbila hned dva!

Mrkněte se na náš článek o tom, jak hrdinná slečna z Uzbekistánu zbila dva násilníky – video je v článku! Klikněte ZDE

Pomozte nám prosím s naší snahou o poctivou žurnalistiku (psát bez cenzury, třeba i o barvě pleti pachatele), náklady na chod stránek, včetně peněz za získávání informací stoupají měsíčně do výše 40 tisíc korun. Pokud byste mohli přispět byť jen 100 Kč, pomůže nám to:
12119324/5500
Více se o nás dozvíte zde

obrázek: en24.news