Jak nás cenzurovali…

Omlouváme se našim čtenářům za několika měsíční pauzu, kdy jsme nepublikovali žádné články. Bohužel jsme se stali obětí internetové cenzury. Celý příběh o svobodě vyjadřování a nových pánech – sociálních sítích a vyhledávačích, kteří diktují, kde jsou hranice svobody se odehrál takto:

Před rokem – v květnu jsme vám přinesli článek o socioložce Miriam Heine. Můžete si jej opět přečíst kliknutím SEM. Tato německá socioložka se v přednášce, kterou můžete vidět v článku v přiloženém videu, vyjadřuje o pedofilech, jako obětech společnosti a razí myšlenku, že je pedofilie je normální. Ano, čtete správně…

Naše perzekuce

Zhruba v červenci, kdy všichni řešili koronavirus, se na nás obrátila policie, abychom podali vysvětlení na oblastní stanici. Ačkoliv článek jasně a zřetelně BOJOVAL PROTI PEDOFILII – informoval o výrocích této šílené socioložky, byly jsme MY, nikoliv ONA, obviněni (zatím ne oficiálně, jenom jsme museli podat vysvětlení). Na policii jsme vše vysvětlili a policie případ uzavřela s tím, že se skutek nestal. Ale to nejhorší teprve začalo. Lidé tento článek velmi četli a nejen to. Sdíleli jej hojně na Facebooku. Ten nám brzy dal ban, čili nemohli jsme nikde – ani na oficiální stránkách naše publicistického webu – přidávat nové články. Obdobně nás omezoval Google. Po půlroční snaze se spojit s Facebookem byly naše stránky odblokovány. Ano, místo úchylné socioložky tento Nový Řád stíhá ty, kteří si o tomto zločinu dovolují mluvit a informovat veřejnost.

Potřebujeme Vaši pomoc…

Současná situace se podepsala na každém. Tvoření těchto stránek a shánění informací stojí mnoho času a úsilí… Prosíme Vás proto o příspěvek. Můžete poslat libovolnou částku od 200 Kč. Předem Vám děkujeme za pomoc, nemáme prostředky jako ostatní média typu Televize Seznam, Novinky apod. od oligarchů a vše hradíme z našich kapes.
číslo účtu :12119324/5500


Antonín Kardovský