Manipulace s fakty: znásilnil 11-letou dívku, po propuštění z vazby zaútočil bezprostředně znovu!! Média tají že se jedná o migranta!!!

Přesně tak! Další odporný pedofilní útok, kterého se dopustil migrant. Je naprosto skandální, že v žádném médium se to nedozvíte – o tomto faktu mlčí Novinky.cz, iDnes…a všechny ostatní média, která o tomto hrozném činu psala!!

Případ také ilustruje jak benevolentně se chová Německá policie ve ke kriminalitě migrantů. Více se dozvíte v TOMTO ČLÁNKU, kde jsme informovali o krášlení statistik kriminality migrantů .

Co se tedy v Dortmundu stalo? 23-letý mladík, kterého média označují jako Z.S. – my však víme, že první jméno je Zubyr – což je jméno arabského původu, díky naším zdrojům jsme se dozvěděli, že je to migrant z Afghánistánu, který byl přijat v první migrační vlně v roce 2016. Je to drogový dealer, známý policejní orgánům, který se nestyděl prodávat drogy i dětem. To vzhledem k činu jakého se dopustil vlastně není překvapení.

20.6. se ocitl ve vazbě za znásilnění 11leté dívky. Z té byl však propuštěn 3.7. a 24.7. znásilnil další dívku, 13letou vtáhl do sklepa a po znásilnění utekl. Policejní orgány to komentovali, tak že „nehrozilo nebezpečí útěku“.

A co nebezpeční, že delikvent bude v trestné činnosti pokračovat, páni prokurátoři???!!!

Dortmund: FDP-Minister fordert Abschiebung von Vergewaltiger ...
Zubyr S.
Dortmund: FDP-Minister fordert Abschiebung von Vergewaltiger ...
Takhle dnes vypadá Dortmund – počet mešit je stejný jako v průměrném tureckém městě

Jak můžete vidět, ostatní média se snaží manipulovat a neinformují pravdivě, proto Vás zveme ke sledování našich zpravodajských stránek, aby Vám neunikla žádná novinka, dejte prosím lajk na naší facebookové stránce ZDE

GANG MIGRANTŮ ZNÁSILNIL DÍVKU, PŘEKVAPIVĚ NÍZKÉ TRESTY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *