VIDEO Německo: Muslimové vyhlásili zóny šaria – zákaz vstupu nevěřícím a policii!

Salafistické skupiny v Německu existují a ovládly tamnější muslimskou scénu. O no-go zonách, kde operující mladíci v zelených vestách (viz. úvodní obrázek) se v Německu ví od roku 2014. Nyní však tyto ulice ovládli islamisté na tolik, že zde vytvořili vlastní zónu.

„Kriminální klany ohrožují policii v Duisburg-Marxloh,“ Christian Schwerdtfeger , žijící ve čtvrti, píše pro magazín  generál-Anzeiger ,

Velké arabské rodiny v Essenu: Klany ohrožují policisty

22. května dostalo policejní ředitelství v Duisburgu e-mail s hrozbou útoku a varováním, aby se stáhlo z Marxloh. „ Allahu Akbar, Duisburg-Marxloh je náš okres. (…) Zakazujeme všem nevěřícím vstoupit do našeho okresu. Vyrazíme nebo zabijeme všechny policisty, novináře a jiné nevěřící silou zbraní. Pro nás platí pouze radikální zákon šaría,” Dostali jsme 2000 útočných pušek AK-47 z Turecka a Ruska s dostatečnou municí.” Allahu Akbar, zabijte všechny nevěřící.

Vyšetřovatelé zjistili, že e-mailová adresa odesílatele je součástí platformy, která maskuje e-mailové adresy a identitu. Očekává se, že vyšetřovatelé berou hrozby vážně.

Saláfisté proti německé policii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *