PODVOD STOLETÍ!!! Český zlatý poklad prohýřila Národní banka!

Náš zlatý český poklad byl ukraden hned dvakrát. Poprvé na konci 2.světové války a podruhé nedávno…

Poklad nám byl odvezen během konce druhé světové války. Abychom jej dostali zpět, museli jsme USA a Británii zaplatit nemalé peníze. Plus ještě tyto výdaje. Chovají se takto spojenci? Museli jsme zapalit nejen tzv. válečný úvěr – peníze, kterými chtěla Británie odškodnit své občany, kterým byl v Československu znárodněn majetek (továrny apod..), ale také od nás žádali 4 miliony liber takzvaný MNICHOVSKÝ ÚVĚR. Jednalo se o peníze, které nám Anglie poskytla, JAKO VYROVNÁNÍ ZA KATASTROFÁLNÍ MNICHOVSKOU DOHODU. Tyto chtěli tedy zpět. Británie si také vyčíslila počet jednotlivých uniforem našich vojáků, bot, ošacení, jídla, a to včetně padlých vojáků. Tedy Češi, kteří hrdinně bojovali za Británii, aby porazili Hitlera a nacismu skočnil všude – tedy i v Česku, kteří Británii bránili, tak i přes to si Velká Británii vyúčtovala všechny náklady s nimi spojené a požadovali je uhradit od tehdejšího Československa.

To ale nebylo vše. Za poklad jsem museli (plus výdaje výše) zaplatit ještě 81 dolarů Americe a Velké Británii 24 milionů liber.

Do republiky se tedy vrátili kromě zlatých cihel také některé vzácné zlaté mince: svatováclavské zlaté dukáty, zlaté guldeny, zlaté říšské marky.
VŠECHNY TYTO POKLADY JSOU DNES JIŽ PRYČ!!!

V letech 1997-98 naše zlato prodala Národní banka. Vyhandlovala je dluhopisy. Celkem to bylo 55,78 tuny českého zlata (včetně zmíněných pokladů). Občané Česka tedy ani netuší, že jeden ze státních symbolů – Státní poklad už neexistuje.


„Vlastně úvěrujeme Západní státy, které tyto dluhopisy vydaly za situace kdy tady doma potřebujeme kapial a nažime se dostat investie…to je absurdní“
Dr.Richard Král, někdejší vládní zmocněnec pro návrat českého zlata.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *