Šikana a nadávky a tučné dotace Hřibovi! Toto jsou praktiky Pirátské strany!

Pirátská strana se začíná pěkně vybarvovat. Od skandálu s těžbou bitcoinu v poslaneckém bytě, kdy se Pirátský poslanec vymlouval, že počítač užíval k vytápění bytu, uběhl nějaký čas. Dnes zde máme další skandál! Vlastně hned tři.

Šéf poslaneckého klubu Jakub Michálek byl svými podřízenými (asistenty) nařčen z šikany. Šéfka odboru personálního oddělení Jana Koláříková, celou situaci komentovala těmito slovy:  „Máme v předsednictvu člověka, který je arogantní a užívá si bossing svých ,podřízených‘ (zejména vedoucích odborů). Správný lídr/vedoucí by se měl snažit nepřenášet své problémy na ostatní a neuspokojovat si své ego tím, že se k někomu chová vyloženě hnusně,“ Její příspěvek se objevil na online fóru Pirátů. Dalším skandálem, který byl objeven také na onom fóru, je email Michaely Krausové (manželky Michálka, nařčeného ze šikany), ve kterém se nelichotivě vyjadřuje o další poslankyni za Pirátskou stranu: „Ať si políbí prdel zasraná píča a přestane argumentovat stanoviskem, který jsme kvůli její svaté válce s Magdalénou museli kvůli damage control napsat. Nevím, co si s ní Martina (ne)domluvila. Já s tímhle končím. Ve straně plné kreténů, kteří mají větší slovo než normální lidi pracovat nebudu,” . Pro úplnost dodejme, že se jedná o onu slečnu, která byla zachycena na erotickém videu s okurkou. Nikoho tedy její vyjadřování nepřekvapí. Vtipně celou věc komentoval Kalousek: „V KDU-ČSL se oslovují “sestro, bratře”. V ČSSD jsou zase “přátelé”, komunisté jsou “soudruzi”. Teď už také víme, jak si říkají v piratské straně,”
V neposlední řadě jsme se mohli dozvědět, že Piráti doplácejí svým asistentům ze stranické kasy, někteří jako asistenti primátora Hřiba si tak přijdou na statisíce navíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *