Sluníčkářská lež odhalena!!! Jeli na zájezd do Německa – museli demonstrovat za lidská práva v Íránu!

Vážení čtenáři. Již bylo mnoho řečeno o placených demonstracích, o tom, že mnozí lidé jsou za ně placení a ani neví, že místo na zájezdu zdarma s kapesným navíc, jsou po opuštění autobusu nuceni se účastnit demonstrací. Mnozí naši politici se za tyto výroky museli omluvit. Pana premiéra Andreje Babiše popohnala jedna za účastnic demonstrace Chvilek pro demokracii k soudu, za to že si dovolil tvrdit, že jsou za svou účast placení. My však máme důkaz, že i na tom je může být kousek pravdy.


Vše se odehrálo v červenci. Studentku Kristýnu zaujala velmi lákavá nabídka zájezdu do Berlína s ubytováním. Cena nebyla ani tisíc korun. Podmínkou účasti bylo zúčastnění se blíže nespecifikovaného setkání. Mnohým možný vytane na mysli, že se patrně bude jednat o tzv. předváděčku. Účastníky autobus vysadil na jednom z berlínských náměstí a rozdal jim transparenty. Za co demonstrujíc jim bylo řečeno pouze v hrubých rysech a rečníkům, kteří na demonstraci mluvili nebylo také nic rozumět, jelikož projevy byly všechny v íránštině. Obecné body, proti kterým byl protest veden byly – trest smrti, potlačování svobody vyjadřování a nucené zahalování žen. Celou akci organizovala nezisková organizace napojená na íránskou opozici.
zdroj

“Celou dobu nám říkali, že to bude konference nebo shromáždění. Netušili jsme, že to bude demonstrace. Podmínkou bylo zúčastnit se akce po celou dobu, přičemž to trvalo od páté odpolední do deseti do večera. Na závěr nám rozdali kartičky do hotelu. Kdyby tam člověk nebyl, nemá zabezpečený nocleh,” 
Kristýna

“Věděli jsme obecné body, kvůli kterým protestujeme. Tedy aby ženy nemusely být zahalené, aby zakázali trest smrti a další. Jsou to věci, s nimiž člověk nemůže nesouhlasit,”

ZDROJ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *