SPRAVEDLNOST UDEŘILA:České přísloví praví na každou svini se vaří voda! Vyhrožování, příprava vraždy??

Policie dnes 3.7.2020 obvinila Pavla Novotného, strarostu z Řeporyjí a člena ODS, z výtržnictví a vyhrožování svému jmenovci, někdejšímu policejnímu prezidentovi plk. Stanislavovi Novotnému.

Stanislav Novotný - Svobodné Universum
Stanislav Novotný

Starosta Pavel Novotný o svém obvinění informoval na svém facebooku. Případem se také zabývá odbor extremismu a terorismu pražské policie. 

A škodím si dál. Řeporyje to nezajímá a stát si me nezaslouží, tak co..

Zveřejnil(a) Pavel Novotný dne Pátek 3. července 2020

Pavel Novotný, jak víme dal v Řeporyjích postavit památník Vlasovcům – SSásckou přilbu s tankem! Nutno připomenout, že se jedná o člověka s židovskými předky, kterých si váží a kteří byli zavražděni i v koncentračním táboře.

Pomník v Řeporyjích

Také musíme připomenout Pavlovo vystoupení v ruské státní televizi. K vidění zde. Za toto vše byl kritizován plk. Stanislavem Novotným v televizi Rossija 1. V živém vysílání jej označil za blázna, neúspěšného novináře, marginála příslušníka pražské kavárny.

Projev Stanislava Novotného

Pavel Novotný v reakci na jeho projev v Rossija 1 řekl, že je šmejd a:
„Je mi lhostejné, co říkal o mně, ale vadí mi, jakým způsobem zradil Českou republiku a vlastizrádci by měli viset.“
Novotný také čelí ještě podobné obžalobě za stejný čin, kdy napsal o komunistickém poslanci Zdeňkovi Ondráčkovi na twitteru, že by měl viset.

Obžaloba byla podána 9. dubna 2020 pro podněcování k trestnému činu. Za to mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ mluvčí Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 5 Martin Černý

My, ale víme více…! Pavel Novotný je také stíhán pro přípravu vraždy, ke které se přiznal (dle svých slov: aby viděl jak funguje policejní práce zevnitř). O sobě to řekl v prvním rozhovoru pro XTV. Novotný se přiznal k přípravě vraždy Marka Víta. Pavel Novotný také v minulosti přišel o řidičák, díky 14 zápisům v kartě řidiče a musel na prospěšné práce

Rozhovor, ve kterém Novotný prohlašuje, že se přiznal k přípravě vraždy

1 komentář: „SPRAVEDLNOST UDEŘILA:České přísloví praví na každou svini se vaří voda! Vyhrožování, příprava vraždy??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *