Teplický zubař z Palestiny: Hororový zážitek! Stále ordinuje?!

Zážitek jako z hororu se naskytl nebohé slečně z Teplic. Slečna, která na facebooku vystupuje pod jménem Kristee se svěřila se svým otřesným zážitkem médiím a poslala stížnost i stomatologickou komoru (což mnoho lidí neudělá).
Slečna Kristee jednoho dne přišla do ordinace nového lékaře MUDr. Jomaa Baniowda  z Palestiny, kterého přijali do již zaběhlé zubní kliniky v Teplicích. Dle vlastních slov ji lékař při první prohlídce neudělal ani rentgen jen se zběžně podíval, poté ji píchl asi 10 injekcí a začal něco dělat na horních zubech – domnívá se, že ji čistil kanálky. Co nastalo poté byl však teror. Zubař vzal dláto (nástroje prý byly velmi staré, snad i rezavé) a začal zuby jeden po druhém lámat ven. Pacientka křičela, lékař si vesele zpíval. Po takovém zákroku měla díru v patře, dáseň rozpitvanou na kost, opuchlou celou tvář, díru v zadní části krku a rozervaný ret. Dlužno dodat, že zuby, které ji lékař vypáčil ji ani nebolely.
 “Chci varovat všechny, kteří se chystají k zubaři, tomuto se vyhněte, pokud nechcete skončit s opravdu otřesnými následky. Já skončila takto: 10 injekcí na umrtvení, které mi znehybnily celý obličej i s okem. Rozpitvaná dáseň až na kost, podlitiny, proražené vrchní patro a dírka na straně krku zevnitř. To jsem přišla jen s bolavým zubem. V takhle rozřezané dásni mi stejně zůstaly úlomky zubů. Nezašito, nevyčištěno ani neošetřeno. Příšerné bolesti a ještě horší zážitek,”
Kristee se domnívala, že zubař musí být pod vlivem drog. Vedení kliniky proto zavolalo policii a zubař se podrobil zkoušce, která však vyšla negativně. Případem se již zabývá Stomatologická komora, jelikož obdobné excesy zubař dělal i na všech minulých působištích. Je tedy velice smutné, že občané nemají více zájmu na svém zdraví a hned po prvním kiksu, takového člověk nenahlásí na Stomatologickou komoru.
Roman Šmucler, prezident České stomatolické komory, se vyjádřil, že v Česku bohužel působí mnoho falešných zubařů, jelikož Ministerstvo školství neumožňuje dostatečnou kontrolu a ověření diplomů, se kterými sem přijíždějí zubaři z ciziny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *