O nás

Jsme jedním z posledních svobodných médií na internetu. Snažím se informovat o událostech, které záměrně v masmédiích bývají opomíjeny. Máte nějaký námět, či chcete zveřejnit článek? Bez obav nám napište a jistě se domluvíme. Máme vysokou návštěvnost, takže Váš hlas bude slyšet!
antonio.kardovic@seznam.cz

Podpora naší snahy
Žijeme v těžké době, a do masmédií se dostane jen to o čem jejich magnáti rozhodnou. Jsou to často vlastníci nadnárodních firem vykořisťující státy. Náš web nikdo nefinancuje (krom čtenářů) a nevlastní žádný oligarcha. Potřebujeme tedy Vaši podporu a pomoc, abychom i dále mohli fungovat v již tak přehlceném mediálním prostoru. Pokud byste se rozhodli přispět, byť i malou částkou, budeme Vám nesmírně vděční.

12119324/5500

pro platby ze zahraničí:
iban: CZ2055000000000012119324
swift: RZBCCZPP

Naše redakce

Antonín Kardovský

Jsem hlavním redaktorem (šéfredaktorem) internetového portálu Euzpravy.eu. Jsem hrdý vlastenec. Narodil jsem se v Ostravě ve smíšené rusko-české rodině. Vystudoval jsem Vítkovickou střední průmyslovou školu v Hrabůvce. 5 let jsem pracoval ve Vítkovicích, poté jsem přešel do IT firmy. Nyní střídavě pobývám v Česku a v Rusku (hlavně v Kazani). 
antonio.kardovic@seznam.cz

 

Petr Vavřečka  Redaktor


Eva Králová
redaktor, grafický editor