11.září: Největší pojistný podvod historie!!!

Dnes je to právě 19 let od tragédie, která odstartovala vleklý a nekončící konflikt na Blízkém východě. Co se však tehdy skutečně stalo?

Jako autor článku Vám musím přiznat, že když jsem v televizi, poté co jsme se vrátili z kostela, bylo úterý a nějaký svátek, viděl co se stalo neudržel jsem slzy a začal jsem se modlit za oběti k Bohu a za odpuštění pro vrahy. Přijal jsem oficiální pravdu Washingtonu. Jak šel čas přestával jsem této „pravdě“ věřit. Myslím, si že Američané se stali obětí jednoho z největších podvodů, jaké pamatuje civilizovaný svět. To nic nemění na tom, že bychom měli vzdát úctu všem nebohým obětem. Nyní se pojďme podívat pro oficiální vládní teorie neobstojí a stává se tak ona sama konspirační teorií:

File:Tribute in Light is the public art installation that honors the lives  lost on September 11 and the unbreakable spirit of New York.jpg - Wikimedia  Commons

Kdo byli údajní únosci?

Okamžitě po útocích byla obviněna teroristická skupina al-Kájida. Světem prolétla fotografii 19 útočníků (níže). Bizarní je, že dosud nebyl žádný z nich obviněn. Většina mudžhednínů (svatých válečníků), byla vycvičena v Bosně a Kosovu – kde také později měli bojovat za kosovskou nezávislost. Hlavními únosci měli být Muhammad Atta a Hani Hanjour. Ti skutečně v Bosně byli, ovšem dle poznatků zdejšího instruktora, amerického experta, který pomáhal Albáncům v kosovském konfliktu. Ten se vyjádřil tatko:

September 11 Attacks: Facts, Background & Impact - HISTORY

„O létání neměli ani ponětí. Bylo mi jasné, že jako piloti nemají šanci,“
letecký instruktor Rick Garza.

Další podivností zůstává, že nejméně 7 (!) se později přihlásilo ve své zemi (každý pocházel z jiné – Maroko, Saudská Arábie…) na americkou ambasádu, že s útokem nemají nic společného. Šest dní po útoku si na americkou ambasádu v Džiddě (SA) přišel stěžovat Abdul Aziz al-Omari , že s útoky nemá nic společného. Stejně tak Valíd al-Šehrí , který si doma v marocké Casablance byl stěžovat, že je falešně obviněn. Obdobně to bylo i u dalších 5 tzv. teroristů. Musíme si na rovinu říci, že do teď žádný z nich NEBYL U SOUDU A ŽÁDNÝ SOUD SE S TERORISTY NEKONAL. Jako hlavního organizátora útoku označili poté Usámu bin Ládina, kterého v květnu roku 2011 popravili při trestné výpravě.

Dvě letadla, ale padnou tři budovy?

Koluje spousta otázek. Například proč tým Nielse Harrita z Kodaňské univerzity , našel v troskách zbytky nanotermitu (viz video). Proč byly trosky převezeny ke zničení do Asie (část do Číny, část do Singapuru). Ale největší otázkou zůstává, proč spadly tři věže, když letadla byly jen 2?

7 World Trade Center - Wikipedia

Proč média pokaždé mluvila jen o pádu dvojčat a třetí budovy WTC 7 si vůbec nevšímala?

Komu to prospělo?

Je čas udělat resumé. Myslím, že jsem předložil dostatek důkazů, a to ne svých smyšlenek, ale vědeckých teorií (viz videa) o tom, že oficiálně přijímaná verze o útoku dnes již neobstojí. Zbývá se jen zeptat Proč? Komu by taková hrůza prospěla. Odpověď není těžká. Prospěch z ní totiž mělo hned několik lidí. George Bush mohl zažehnout válku v Iráku, původně kvůli Husajnovým zbraním hromadného ničení, které, jak se ukázalo, neměl, aby tuto válku prodloužil a dal ji punc vznešeného protiteroristického boje, na kterém se přes NATO podílíme i my. Ovládl nesčetná ropná pole, jelikož celý region Blízkého východu je nyní díky USA zcela destabilizovaný a Americká armáda zde působí jako jakýsi protektor. Další, kdo měl z tohoto zločinu prospěch byl Larry Silverstein. Oba mrakodrapy měly dostat úpravy, které nařizoval zákon. Ty však Silverstein vytrvale oddaloval, až se pro něj staly tak nákladné, že by bylo lepší budovy prodat. Dva dny před útokem zcela náhodně připojistil budovy proti teroristickému útoku. Po zničení inkasoval částku 3,55 miliardy dolarů. Je tedy možné, že krom ospravedlnění nekonečné války na Blízkém východě, se jednalo o největší pojistný podvod v dějinách lidstva.
Antonín Kardovský

Děkujeme za Vaší přízeň a oceňujeme, že chcete znát pravdu. Jsme nezávislé médium, které je financováno výhradně z našich kapes (viz O nás). Náklady však narůstají každým dnem. Kdybyste chtěli podpořit nás a tím i nezávislou žurnalistku přispějte prosím libovolnou částku od 100 Kč více. Děkujeme Vám, že pomáháte šířit pravdu mezi lidmi!
12119324/5500

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *