Holandský úřad lhal o zločinnosti migrantů!

Koho by to překvapilo? V květnu odstoupil Mark Harbes, tajemník holandského ministerstva spravedlnosti. Proč? Falšovali údaje o kriminalitě migrantů!!!
Skutečná čísla se dozvídáme až teď! 10 pokusů o vraždu, čtyři znásilnění, 79 sexuálních útoků a 4 případy pedofilie holandské ministerstvo zařadilo pod hlavičku Jiné, tyto údaje se proto nezapočítávaly do statistky.
V Holandsku vzniklo několik no-go zón, v některých čtvrtích již neskrývaně vládnou gangy migrantů. Tento multikulturní teror dosáhl svého vrcholu v roce 2014. V tomto roce nizozemská politička za PVV (Stranu pro svobodu, která je velmi kritická vůči isámu) Willie Dilleové spáchala sebevraždu, poté co byla znásilněna. Tento ohavný zločin organizoval Arnoud van Doorn, který byl jejím stranickým kolegou, ale poté konvertoval k islámu. Nyní kandiduje za islamistickou stranu Partij van de Eenheid (PvdE), o které si řekneme více v dalším odstavci.

Islamistická Strana jednoty.
Zakladatelem strany je Abderazaq Khoulani, který ji založil poté, co opustil jinou holadnskou islamistickou stranu – Islámští demokraté (ID). Strana byla založena v roce 2010 a její členové byli hlavně Maročané. Strana je známá tím, že prosazuje šáriatské právo v Nizozemsku. V roce 2014 například tato strana, která má zastoupení v radnici V Haagu, na zmíněnou radnici pozvala imáma, který zde veřejně obhajoval šáriu a kamenování odpadlíků. V témže roce byl její vůdce Khoulani obviněn ze sympatií k Islámskému státu. Mnoho členů strany (viz zmíněný van Doorn) mají problémy s policií, nejčastěji kvůli nelegálnímu ozbrojování a prodeji drog.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *