Lidé po celém Česku sledují v noci podivné objekty. UFO? Vysvětlení je možná ještě děsivější…

Na facebooku i na různých diskuzních fóre lidé probírají podivná uskupení světelných objektů, které pozorují v noci. Na naléhání čtenářů Vám přinášíme možné vysvěltení.

Jedná se vždy o skupiny světel, která se na první pohled chaoticky pohybují a přeskupují se. Samozřejmě se může jedna o družice a satelity, občas NASA vydá informaci, že jejich satelit bude možno spatřit na obloze, aby předešla panice. O satelity se jistě nejedná, jelikož nekopírují stejnou dráhu. Nabízí se vysvětlení, které je nyní hojně diskutováno. Buď jsme svědky přípravy na invazi jiného druhu…nebo je vysvětlení daleko prostší, ale stejně děsivé.

Mnozí diskutující tvrdí, že se jedná o drony tvz. 5G sítě, mající za úkol monitorovat obyvatelstvo, hustotu pochybu obyvatel, weby, které navštěvují a pod. Má se jedna o špičkovou technologii, kterou u nás chtěla už BIS jednou použít viz případ Dálnice D1. Jednalo se o čínský systém na monitorování řidičů. Čína tuto technologii používá k vytvoření nového společenského systému trestů a odměn.

U nás byly testovány drony v rámci sítě 5G v Plzni. Informovala o tom ČTK. Je možné, že testy probíhají celoplošně po České republice?

Fotografie občana z Děčína, 2.8.2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *