Socioložka: Pedofilie je normální sexuální orientace

Skutečně jste se nespletli, nadpis nelže, až tak hluboko jsme klesli…

Jmenuje se Miriam Heine a je studentkou medicíny ve Würzburgu. Na platformě sjednané společnosti TEDx, v jejím podcastu hovoří o pedofilii jako normální sexuální orientaci:
Dle současný výzkumů je pedofilie neměnnou sexuální orientací,“ tvrdí Heine. „Stejně jako například heterosexualita. Nikdo se nerozhodne být pedofilem. Nikdo jim nemůže přestat být.
Měli bychom přijmout, že pedofilové jsou lidé, kteří si svou sexualitu nevybrali… Měli bysme přijmout, že pedofilie je sexuální preference, myšlenka, pocit a ne čin. Měli bychom rozlišovat mezi pedofilií a zneužíváním dětí. Neměli bychom utrpení pedofilů zvětšovat, že je budeme vylučovat obviňovánim a výsměchem.

[the_ad id=”225″]
O pedofilní spiknutí a pedofilech v Barnevernetu jsme Vás informovali v těchto článcích. 
článek 1
článek 2

6 komentářů

 1. To nikdo nepopírá, že za to nemůžou. Ale brát to jako běžnou součást života je šílenství. Co přijde potom? Bude se říkat, že incest je taky normální?? Jdu blejt

  1. Všechny tyto věci nejsou normální, je to vždy nějaká porucha ve vývoji. Další věc je nakolik je takový člověk nebezpečný společností nebo i sobě.

  2. Ne, není to paní psycholožko, normální!
   To jen současní zhýralí
   mocní tohoto světa, kteří
   už neví, jak zahnat nudu,
   tak ti začinají dēlat nové
   zakony a práva, aby se jim snáze prodazovaly jejich neřesti.
   Pedofilie je zločin proti
   lidskosti! Hnus a neřádstvo!

 2. No to snad NEMŮŽE myslet vážně !!!! To bychom mohli třeba tvrdit, že vraždění a zabíjení je taky NORMÁLNÍ lidská činnost ?? Tyto NOVODOBÉ vyzkumy mně děsí. Kam to tihle vědátoři dovedou svět ??

 3. Komupak tím líže –del ? Ať se od nich ještě nechá obřezat a pak prohlašovat,že i to je normální.

 4. Ty kundo a tobě vadit nebude že tvé děti budou zneužitý pedofilem? Si a nebo budeš krkavči mámou já ti přejí aby si byla neplodná ty nulo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *