Nosí skutečný Prsten moci: Udržujeme lid v podrevolučním stavu. Miliardář nabízí peníze za zastavení Babiše a Zemana

Český miliardář Jan Barta představil plán, jak zastavit koronavirus. Trval  by jen 10 dní – eXtra.cz

Investor, majitel Extra.cz, a největšího webu pro pojištění. Řeč je o Janu Bartovi, člověku, kterého někteří podezřívají ze členství v tajných společenstvích (ilumináti) – byl například hostem konfernce Bilderberg. Je znám svým výrokem v dokumentu o bulváru Dělníci bulváru, kde vystupuje spolu s Pavlem Novotným:

„Tak naše práce jako bulváru je udržovat lid v podrevolučním stavu. Voni když se nějak vybijou v tý diskuzi o Bartošové jestli je alkoholička nebo ne, tak si pak nepůjdou stoupnout na ten Václavák, že maj takový a takový potřeby.“

tento „dobroděj“ se nyní rozhodl, že si koupí mínění veřejnosti. V rozhovor pro Seznam Zprávy se nechal slyšet, že nabízí 30 milionů, které si mezi s sebou budou moct rozdělit  ODS, TOP 09, Starostové, lidovci, ČSSD a Piráti. Musí ovšem splnit jednu podmínku. Vytvořit koalici koalici těchto stran proti Babišovi a komunistům a taktéž Zemanovi. Sám ji nazývá Spolek pro podporu liberální demokracie v Česku.

Trestný čin?

Sám Barta svou nabídku komentuje slovy, že „…jde o demokracii“. My v redakci však nevěříme, že tento tvrdý investor a hráč pokeru nemá něco za lubem! Celý čin je vlastně lobbistický pokus. A mezi lobbingem a uplácením je velmi tenká hranice. To si také myslím právnička Jana Zwyrtek Hamplová , která tvrdí, že se jedná o trestný čin uplácení a ještě na veřejnosti:

No, nevím… § 332 Podplácení (1) Kdo jinému nebo pro jiného v souvislosti s obstaráváním věcí obecného zájmu poskytne, nabídne nebo slíbí úplatek,… bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo peněžitým trestem…

Takto funguje bulvární server Extra.cz, který vlastní Barta a Novotný zde byl redaktorem.

obr: extra.cz

Přečtěte si také: Donald Trump řekl pravdu o 11.září: „Letalda by nosníky neprorazily“ čtěte ZDE

Uzbecká dívka se vzpouřila proti islámskému útlaku! Zbila dva muslimy!

Líbil se Vám článek? Na rozdíl od pana miliardáře Bartoše je naše médium vlastněno námi (viz O nás) třemi obyčejnými lidmi bojujícími za hledání pravdy. Web financujeme z našich vlastních peněz a jeho chod stojí měsíčně 50 000 Kč. A to se všemi výdaji, které jsou nezbytné při získávání nových informací. Pokud byste nám chtěli pomoct, sdílejte prosím články pomocí dlouhého tlačítka Sdílet pod článkem. Pokud byste měli tak dobré srdce, že byste chtěli pomoc víc a přispět na chod webu, pošlete prosím libovolnou částku od 100 Kč na náš účet:
12119324/5500
Děkujeme Vám a přejeme Vám ať jste v životě šťastní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *