POTVRZENO: Pedo Peter, takto nazývá Hunter svého otce Bidena

Uniklá data z mobilu Bidenova syn potvrzují, že má svého otce uloženého v mobilu jako Pedo Pete. Data z mobilu Bideova syna Huntera unikla, poté co ukládal dokumenty na svůj iCloud. Je Bidenovo prezidentství u konce?

Je to tak. Mnozí pochybovali u tom, zda screeny (obrázky) skutečně pocházejí z Bidenova mobilu. Podle nezávislých investigativních skupin v Americe jsou tyto fotografie pravé. Bidenův syn je buď sám na iCloudu zveřejnil (omylem nebo schválně), či se jednalo o hackerských útok na tuto platformu. Proč však Pedo Peter, když se Biden křestním jménem jmenuje Joe?

Uniklý obsah na platformě iCloud (zdroj Twitter.com)

Jde to to, že Biden jednou postoval na youtube video a to pod falešným jménem Peter Henderson, tedy jméno postavy, které se dle románu T.Clancyho infiltrovala do vláda Amerických spojených států. První pochybnosti o Bidenově sexualitě se dostaly na veřejnost poté, co jistý bulvární plátek zveřejnil část deníků jeho dcery, kde mimo jiné najdeme také zmínku, že když byla malá otec si s ní dopřával „probably not appropriate showers“ – tedy v překladu „pravděpodobně nevhodné sprchy“.

uniklá fotografie z kontaktů Bidenova syna Huntera – Máma a Pedo Peter (Twitter.com)

Autenticitu těchto dat potvrdil deník The Washington Examiner a New York Post, sám prezident Joe Biden se však zatím k těmto zjištěním nikterak nevyjádřil.

Twitter.com

Zdroje:

úvodní fotografie: vlastní fotomontáž

New York Post

Twitter.com