Ani se nehnou! Dánsko se snaží zbavit svých uprchlíků. „Vraťte se, už je u vás klid!“

Dánsko se často prezentuje tím, že proti uprchlíkům nasadilo nejtvrdší politiku. Není tomu tak, možná nejtvrdší ze severských zemí v EU. Jaké problémy nyní v Dánsku vyvstali?

The Ghetto List — ANDREW KELLY PHOTO
Imám z Mjølnerparken

Mjølnerparken ghetto

Bohužel i přes deklarovanou přísnou politiku se v Dánsku vytvořilo muslimské ghetto, které ovládli saláfisté. Ghetto však nevypadá, tak jsme u slamů a no-go zón zvyklí, je vystavěno v typicky Dánském stylu a nenajdete tady ani hromady odpadků

File:Hothers Plads 02.jpg - Wikimedia Commons
ghetto (wikipedia.org)
File:Den Grønne Trekant 01.jpg - Wikimedia Commons
ghetto (wikipedia.org)

Z tohoto ghetta pochází také útočník, který zabíjel v roce 2015 v Kodani.

Tvrdá eliminace ghett

Jelikož v Dánsku začala vznikat paralelní společnost, dánská vláda dala zpátečku a změnila a zpřísnila svou imigrační politiku. To však už bylo pozdě a v celé zemi vznikla řada ghett podobných zmíněnému. S tím se Dánsko není ochotno smířit a rozhodlo se začít proces eliminace ghett (likvidace), který má skončit v roce 2030. A jak to chtějí provést?

  • V ghettech budou dvojnásobné tresty za krádež a vandalismus
  • Pronajímatelé bytů budou mít v těchto oblastech právo odmítnout člověka trestaného
  • Přísný monitoring náboženských aktivit a zrušení neregistrovaných mešit
  • Ti kdo berou sociální dávky a přestěhují se do takového místa o ně přijdou ( právě oni jsou nejčastěji terčem radikalizace)

Salafisté (radikální muslimové) vytvořili v odloučených oblastech paralelní společnosti, kde aplikovali právo šária ve své největší krutosti – níže můžete vidět Abu Bilala zachyceného přímo při kázání podporující kamenování. Nebo Mundhir Abdallah, který kázal v Kodaňské mešitě al-Fuqr o konečném vyhlazení židů

Mundihir, který prosazoval, že všichni Židé musí být vyhlazeni, aby nastal konec světa…
Video: Preacher calls for adultery to be punished by STONING | World | News  | Express.co.uk
Abu Bilal (express.co.uk)
Good morning I hate women - Incel Wiki
„Dobré ráno, nenávidím ženy!“

Dánsko ve svém přístupu ještě přitvrzuje – jelikož Islámský stát ztratil své území a formálně tak už neexistuje, mohou nebo spíš mají, se uprchlíci vrátit do svých domovských zemí. Ti však mnohdy nechtějí o návratu ani slyšet, argumentují tím, že Dánsko považují už za svůj domov a mají zde přátele a rodinné vazby.

Uzbecká dívka dala po hubě muslimskému útočníkovi. To musíte vidět! Klikněte ZDE!