Banga v učebnici pro školáky! Prý se zasloužil se o rozkvět české kultury.

Radek Banga, zpěvák, který proslul svou aférou při předávání Slávíků a zapsal se do mysli mnoha mladých flákačů písní Romano Hip-Hop musí být blahem bez sebe! Dostal se totiž do dětské učebnice pro občanskou výchovu. Zařadili jej mezi osobnosti, které se zasloužili o českou kulturu!

Může jít o obrázek 3 lidé

Pojďme se však podívat, jak vypadají, některé z jeho hudebních výplodů a textů, kterými proslul:

Mrdám Tě narvu Ti ho čubko do kundy seš děvka a všichni to víí kouříš mě nastříkám Ti to na kozy nic jinýho si ani nezasloužíš Hodila by ses mi do kšeftu Volám Jennifer Lopez “jo” Chci s ní udělat RnB track Chci vidět, jestli má doopravdy tak velkej zadek Chci jí přes něj plácat Dickem jen v její vile zatím co ona Bude řvát latinskej mazec Paris Hilton si mě fotí na Motorolu A cpe mi jazyk do pusy Povídám jí…”jo” Přestan dělat blbosti a zavolej ségře ať si může zašukat taky Gipsy Posílam maily Cameron Diaz A zvu jí na rande Abych zjistil jestli na té Marry vážně něco je”JOo” Dneska sem měl fotku v Blesku jak s Angelinou Jolie Souložíme na podlaze. Koupil jsem si výlet na Havai, Kde na mě čeká Tara Reid Natáčíme soukromý prcičky na kazetu. Kterou prodám na E-breiht A můžeš si bejt KURVA jistej, že tohle není fejk Přestavá mě bavit Courteney Cox, která mi neustále brečí do telefonu že už nemá přátelé Nesnáším nedokonalý ženský, který sou neschopný a tlustý jako je deník Brigit Jonesové Vyrážím na mega turné s Kelie Minoque Jako mým předskokanem budu jezdit po celym světě Píšu e-mail Sarah Jessice Parker, že až Budu v New Yorku tak si dáme Sex ve městě.”ahh” “Nechte toho slyšíte” Mrdám tě narvu ti ho čubko do kundy”jéé” Seš děvka a všichni to víí “a všichni to vííí” Kouříš mě nastříkam ti to na kozy Nic jinyho si ani nezasloužíš Přepadla mě Lucy Liu Vytáhla mě z přednášky a Rozdává si to se mnou v kabince obchodního domu”to je bordel” Mám nohy strčený v nějaký tašce A říkám si jestli to má doprdele vůbec cenu. Koukám na bednu..”jooo” A tam Sharon Stone Dává nohu,přes nohu v Základním instinktu. Přepnu na MTV, kde Britney Spears a Christina Aquilera předváděj šíleně nudnou lesbickou scénu Vyrážím do Karibiku, užívat si na pláží popíjet Mochito Nafotit tam bootlet s Halle Berry, která mi ho nafotí ze známosti úplně zadarmo”máš to u mě” Píšu Charlie Sterone, že až dotočí poslední scénu Jestli by nechtěla přítáhnout čerstvou manželku Kevina Costnera na trojku Jennifer Aniston mám nahou přívázanou na obojku Penelope Cruz se právě vrátila z Itálie pořád Charlie prohliží mi mobil a poslouchá s kym si zase Marpo telefonuje Vyptává se mejch felaz a pořád na mě neco zjišťuje ..No Tohle mě pěkně sere, ležím na posteli, když to mi píše Carmen Electra, že se s manželem rozvedla a má dvě letenky na carneval do Ria, do Ria, do Ria Dáme čáru a pak zašoustáme si na pláži jo baby vylížu ti píču a co ty dělám ti to ze zadu při tom tě tahám za vlasy Nemůžeš se dočkat až ho budeš mít ..v prdeli. Mrdám tě narvu Ti ho čubko do kundy”jéé” Seš děvka a všichni to víí a všichni to vííí Kouříš mě nastříkam ti to na kozy Nic jinýho si ani nezasloužíš

Nezbývá než dodat, že pokud toto poslouchají děti, a ještě je jim to doporučováno v učebnicích, pak je třeba tlačit na stát, nebo děti ze školy prostě stáhnout….

Rumunsko se zbavilo jednou provždy politické korektnosti, čtěte ZDE!