Kdo skutečně byl George Floyd?

Geroge Floyd – člověk, jehož smrt vyvolala vlnu protestů po celé Americe, znovuoživila hnutí Black Lives Matter (které se dostalo i do Česka viz článek ZDE). Ale kým opravdu byl?

Už jeho smrt je záhadou a ve státě, jako je Amerika, kde se zasahuje kontrarozvědka do soudních řízení, jako u nás v 50. letech, člověk nikdy neví. 25.5 května, byl Floyd zabit při zatýkání. Byl zakleknut a později na následky zákroku zemřel. Ale bylo tak skutečně?

Pender Sheriff condemns former deputy, now working for the county ...
Seznam trestných činů Floyda, figuruje hlavně prodej kokainu, jinak také ozbrojené přepadení, nebo ozbrojené přepadení těhotné ženy.

Černý pište s velkým písmenem a bílý s malým. Šílenství Black Live Matters pokračuje…!

Floyd byl v době zakleknutí pod vlivem dvou drog, které působí konraindikačně – proti sobě. Fentanylu a kokainu. Fentanyl je nejsilnější syntetický opiát na světě 100x silnější než heroin. Kokain je zase silný stimulant. Floyd byl zadržen když platil falešnou bankovkou.

Konec Eskyma a Kofily, jsou rasisitcké! Hnutí BLM vstoupilo do ČESKA…

Floyd byl násilník, který byl 5x vězněn, napadl těhotnou ženu doma (ozbrojená loupež – armed robbery). Ostatní média skoro zešílela, když Floyda nazývají „něžný obr“

George Floyd, Black Lives Matter martyr, struggled with drugs ...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *