Německo: Každý rok přes tisíc sňatků nezletilých dětí

Německo – země, která sama sebe ukazuje jako příklad zvládání imigrační vlny. Taktéž země s největším počtem salafistů (konkuruje ji trochu Švédsko a Francie). Země, kde vznikají zony šaria, kam nevěřící nevstupuje, protože mu hrozí smrt, informovali jsem Vás v tomto článku. Nyní se podíváme na problém spojený s předchozími jmenovanými. Sice na sňatky nezletilých dcer.

Německo je již několik let obviňováno, že dovolilo vyrůst paralelní společnosti salafistů, kteří neuznávají zákony Německého státu, ale pouze právo šária. Součástí, takový zvyků jsou také dohodnuté sńatky a vraždy ze cti. Dnes se podíváme na první problém. Monika Michellová z organizace za práva žen celou situaci popsala takto:

 „Stačí dát manželský slib před velkým počtem svědků a dívku přivést do mužova domu. Oficiální úřady k tomu nejsou potřeba,“

Pojďme si ilustrovat, jak to celé probíhá na příkladu příběhu dívky zvané Fátima. Dlužno dodat, že tyto praktiky jsou nejvíce pozorovatelné u imigrantů z Afgánistánu, Pákistánu a Čečny.

Fátima jednoho dne přestala chodit do školy. Spolužáci nevěděli co s ní je, nebrala telefon ani se už neobjevovala na Facebooku. Nebrala telefon ani třídní učitelce a rodiče na jakékoliv otázky nereagovaly, taktéž. Učitelka měla obavu, že ji rodiče provdali. Zkontaktovala příslušné úřady, ale marně, na nic nepřišli. Jakoby se Fátima propadla do země. Za nějaký čas ji někdo poslal do messeangeru odkaz na Facebook – byla to fotografii na, které byla Fátima na své vlastní svatbě po boku výrazně staršího muže.

„Dívky se často vdávají, protože je to jediné východisko z chudoby pro ně a jejich rodiny. Když se ocitnou v Německu, většina z nich ani neví, že právo je tady na jejich straně,“

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Video: Takto si mladá dívka poradila s násilnickými muslimy!

Donald Trump o 11.září: „Letadla by nikdy, NIKDY! neprorazila ocelové nosníky“